Mp3  Videos


Music and video search results for KENGET E SHEKULLIT FREDERIK NDOCI
Last updated: December 16, 2017, 7:26:20 amStatus: Working     Size: 1.5 mB

Status: Working     Size: 1.3 mB

Status: Working     Size: 3.9 mB

Status: Working     Size: 2.2 mB

Status: Working     Size: 15 mB

Status: Working     Size: 14.1 mB

Status: Working     Size: 7.9 mB

Status: Working     Size: 3.7 mB

Status: Working     Size: 3.7 mB

Status: Working     Size: 3.2 mB
Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 1 - Frederik Ndoci - Pranvera filloj me ardhe
Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 1 - Frederik Ndoci - Pranvera filloj me ardhe

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Kenget e shekullit - Edicioni 4, nata finale 2
Kenget e shekullit - Edicioni 4, nata finale 2

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel me perlat e muzikes popullore shqiptare ne Teatrin e RTVKLAN.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik Ndoci - Plak me marak Kenget e Shekullit
Frederik Ndoci - Plak me marak Kenget e Shekullit

Kenget e Shekullit Nata e nente Pjeter Gjini Me shkop per doret eci nder udha m'asht krrusun shtati s'jam si dikur ka fillu balli me m'vu do rrudha si kam mustaqet me t'hershmin nur Por mbi...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik, Rita e Juli Ndoci, Alisa Ndoci Baraku - Këngë shkodrane
Frederik, Rita e Juli Ndoci, Alisa Ndoci Baraku - Këngë shkodrane

Kenget e Shekullit Mbyllja e Nates se Recitalit 5 shkurt 2011 Kaçurrelat e tu (Gac Çuni) Lulebore (Simon Gjoni) Kur perendon dielli (Zef Lekaj, Leonard Deda) Jepma mollen (Tonin Rrota)...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik Ndoci -Tre Kenge Popullore Kenget e Shekullit
Frederik Ndoci -Tre Kenge Popullore Kenget e Shekullit

Kenget e Shekullit Nata e Vitit te ri Asaman o trendafil i Celes Kenke nur i bukurise M'ka shku mendja me u fejue.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik e Rita Ndoci, Stefi e Endri Prifti - Kenge shkodrane dhe korçare 2011
Frederik e Rita Ndoci, Stefi e Endri Prifti - Kenge shkodrane dhe korçare 2011

Kenget e Shekullit Nata e Vitit te ri Nje dite shkova nga Drenova Beme Zonje Dhendere Jam jam i mire Kur vjen behari cel qershia Knon bylbyli poshte te zalli Hajde moj Manushe Bishtalecat...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik Ndoci - Mka shku mendja me u fejue
Frederik Ndoci - Mka shku mendja me u fejue

M'ka shku mendja me u fejue Kenget e Shekullit Nata e katert M'ka shku mendja me u fejue e me marr nji ulqinake aman ulqinaken s'ma don nana se m'ka xan i ziu marak. aman ulqinaken s'ma don...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik Ndoci - Malaguena Salerosa
Frederik Ndoci - Malaguena Salerosa

KENGET E SHEKULLIT 4, NATA LATINE - LIVE NGA TEATRI I RTV KLAN.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Frederik Ndoci - Ah ky mall Recitali Kenget e Shekullit
Frederik Ndoci - Ah ky mall Recitali Kenget e Shekullit

Teksti: Gjoke Beci, Frederik Ndoci Muzika: Lejla Agolli Orkestroi: Shpetim Saraci Nata e Frederik Ndocit te "Kenget e Shekullit" Ah kaq larg nga ti, Me jep pak kaltersi, te them sa sy ka qielli!...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 5 - Frederik Ndoci - Asaman trandafili celes
Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 5 - Frederik Ndoci - Asaman trandafili celes

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Next Page