Mp3  Videos


Music and video search results for NOIZY
Last updated: April 29, 2016, 8:26:54 amStatus: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Status: Working

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/fullsongs/public_html/includes/sources/4shared_API.php on line 29
Noizy - Grande Official Video HD
Noizy - Grande Official Video HD

Noizy Rap l: Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Ju njoh mir Official Video HD
Noizy - Ju njoh mir Official Video HD

Lyrics: Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy ft Varrosi - Shut the place down Official Video HD
Noizy ft Varrosi - Shut the place down Official Video HD

Lyrics: Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Not gonna talk Official Video HD
Noizy - Not gonna talk Official Video HD

Lyrics: Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin, Plumat fishkellejn sikur te filmi zori, Thu Se don beef ua servojm ku doni, Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni, ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Number One Official Video HD
Noizy - Number One Official Video HD

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://instagram.com/zinizin Lyrics: Noizy rap1: S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
6 Dite pa Ermalin 62 - Noizy
6 Dite pa Ermalin 62 - Noizy

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet Prod. by Blasian Beats
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet Prod. by Blasian Beats

LYRICS POSHTE LYRICS BY: Varrosi, Lil Koli, Noizy instrumenta by: blasian beats mix&master: A boom Video: elminofilms Varrosi Chorus: Kush, kush i rrejti ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Zone e lire - ExluziveRrefimi i Noizy-t dhe albumi i ri ‘ZinCity’! 01 prill 2016
Zone e lire - ExluziveRrefimi i Noizy-t dhe albumi i ri ‘ZinCity’! 01 prill 2016

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Big Body Benzo Official Video HD
Noizy - Big Body Benzo Official Video HD

Chorus: We got that big body benZo, The whip ain't no rental, We got that small body Porscha, We like to call them torture. Rap: l Big bodies big bodies ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love Official Video HD
Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love Official Video HD

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://instagram.com/zinizin.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Next Page