Mp3  Videos


Music and video search results for NOIZY
Last updated: May 25, 2016, 6:54:33 pmStatus: Working

Status: Working     Size: 3.8 mB

Status: Working     Size: 3.9 mB

Status: Working     Size: 6.2 mB

Status: Working     Size: 3.6 mB

Status: Working     Size: 3.9 mB

Status: Working     Size: 2.9 mB

Status: Working     Size: 9.3 mB

Status: Working     Size: 3.7 mB

Status: Working     Size: 2.1 mB

Status: Working     Size: 4 mB
Noizy - The baddest Official Video HD
Noizy - The baddest Official Video HD

Emri par Noizy mbiemri the finest, Biografia fucked up call me the baddest, Erdha prej nentoke drejt n'siperfaqe, Si bomb automike shpertheva moj naqe, Tash ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Grande Official Video HD
Noizy - Grande Official Video HD

Noizy Rap l: Njifem si I pari, Erdha me ferrari, Me pa Se cka bagazhi - shoki t'hik zari, Rrethohem me mangupa - zdin Se cka Esht tuta, Shokt smun mi prek - Se ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode Official Video HD
Noizy ft. Lil Koli - Flight mode Official Video HD

Po folim tash haptas pa rrena pa maska dhe pa doreza, U Bom gati 10 vjet n'estraden shqiptare dhe prap jena mbretrat, Do erdhen do iken do vin dhe do shkojn ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy ft Varrosi - Shut the place down Official Video HD
Noizy ft Varrosi - Shut the place down Official Video HD

Lyrics: Na nuk bojm beef neper internet, Kena klubin plot sikur esht qytet, Femna nkrah tem Ka present, Parja e trash sikur Esht dyshek, Roling and roling and ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Ju njoh mir Official Video HD
Noizy - Ju njoh mir Official Video HD

Lyrics: Ju njoh mir Ju e dini se ju njoh Mir, Ata filmat e juja kishe pi* none? e dini se ju njoh mir Jeni krejt njejt shqipe jeni krejt njejt, Erdha me ju zgju se jeni ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
6 Dite pa Ermalin 62 - Noizy
6 Dite pa Ermalin 62 - Noizy

Prodhim I Digitalb Show i perjavshem nga Ermal Mamaqi ne T (Digitalb)
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Number One Official Video HD
Noizy - Number One Official Video HD

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://instagram.com/zinizin Lyrics: Noizy rap1: S'asht veshtir Kjo me u pa Jena njo Jena njo, ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Noizy - Not gonna talk Official Video HD
Noizy - Not gonna talk Official Video HD

Lyrics: Shqipe nuk t'folim vim Ta bojm zborin, Plumat fishkellejn sikur te filmi zori, Thu Se don beef ua servojm ku doni, Shqipe ku Ta doni vec hapni gojen folni, ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Zone e lire - ExluziveRrefimi i Noizy-t dhe albumi i ri ‘ZinCity’! 01 prill 2016
Zone e lire - ExluziveRrefimi i Noizy-t dhe albumi i ri ‘ZinCity’! 01 prill 2016

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN.
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet Prod. by Blasian Beats
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet Prod. by Blasian Beats

LYRICS POSHTE LYRICS BY: Varrosi, Lil Koli, Noizy instrumenta by: blasian beats mix&master: A boom Video: elminofilms Varrosi Chorus: Kush, kush i rrejti ...
Watch Video MP4/3GP Rip MP3
Next Page